29 września br., od godz. 11.00 w Warszawie przy ul. Belwederskiej 25 (w Rosyjskim Ośrodku Kultury i Nauki) odbędą się przesłuchania  eliminacyjne do  III edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – €“ Anna German. Festiwal to cykliczne przedsięwzięcie o charakterze artystyczno-edukacyjnym, którego głównym celem jest przypomnienie i propagowanie twórczości artystycznej Anny German oraz pomoc młodzieży uzdolnionej w rozwijaniu umiejętności artystycznych. Organizatorem Festiwalu jest Liga Kobiet Polskich.

Finał Festiwalu odbędzie się w dn. 11-16 listopada w Warszawie, na 14 listopada (godz. 18.00) zaplanowano Koncert Finałowy w Teatrze Polskim w Warszawie.

Festiwal został objęty Patronatem Honorowym Patronatem przez Pana Posła Ryszarda Czarneckiego – Wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego oraz uzyskał dofinansowanie i Patronat Honorowy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Festiwal został objęty patronatem medialnym przez Program 1 Telewizji Polskiej SA i Jedynkę Polskiego Radia.

Więcej informacji wraz z Formularzem Zgłoszeniowym i Regulaminem Konkursowym na oficjalnej stronie Festiwalu - www.festiwalpiosenki.pl Wszystkie bieżące informacje dostępne także na profilu Festiwalowym na Facebooku.

___

inf. organizatora