W ramach 9. Studenckiego Festiwalu Nauki, który odbędzie się w dniach 22-25 kwietnia 2013 roku, Koło Naukowe Rusycystów „Rosyjska Ruletka”, działające przy Instytucie Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Śląskiego, serdecznie zaprasza wszystkich licealistów do udziału w II Konkursie Wiedzy o Literaturze Rosyjskiej.

Wszystko co musisz zrobić by zawalczyć o nagrody to przeczytać jeden z tekstów z listy:

• Wiktor Pielewin: Generation P
  • Ludmiła Ulicka: Daniel Stein, tłumacz
  • Jewgienij Zamiatin: My
  • Lew Tołstoj: Anna Karenina

… i wysłać do końca marca zgłoszenie na adres [email protected], podając swoje imię, nazwisko, adres email, telefon kontaktowy, nazwę i adres szkoły oraz tytuł wybranej lektury, przyjechać na Konkurs i wypełnić test.

Regulamin Konkursu do pobrania:
REGULAMIN II KONKURSU WIEDZY O LITERATURZE ROSYJSKIEJ

TERMIN KONKURSU: