Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza wszystkich studentów i absolwentów filologii rosyjskiej na spotkanie „Którędy do Pracy?”.

Spotkanie poświęcone będzie pracy filologa rosyjskiego – szczególnie zagadnieniom związanym z kwalifikacjami, umiejętnościami i cechami osobowymi, które ułatwiają zdobycie i utrzymanie pracy w tym obszarze.

Spotkanie odbędzie się 10 maja 2012 roku w Sali 1.45 na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu (ul. Grota – Roweckiego 5) w godzinach 16.00 – 17.30.

W spotkaniu udział wezmą:

• Key Account Manager pracujący w Dziale Eksportu firmy Rolnik,
  • Filolog rosyjski pracujący w Dziale Finansowym firmy Shell Business Service Centre Kraków,
  • Filolog rosyjski pracujący w Dziale Obsługi Klienta firmy Shell Business Service Centre Kraków.

Zapisy rozpoczynają się wyjątkowo na 2 tygodnie przed planowanym wydarzeniem, tj. 26 kwietnia 2012 roku i przyjmowane są pod numerem telefonu 32 359 20 32 w godzinach 7.30 – 15.30.

źródło: www.bk.us.edu.pl