Szanowni Państwo!

W imieniu organizatorów projektu „Uniwersytet Humanistów”, realizowanego przez Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, z przyjemnością informujemy, że 11 stycznia 2021 roku rozpoczęła się rekrutacja do I edycji Uniwersytetu Młodych Naukowców!

Jak można do nas dołączyć?

Pierwszy etap rekrutacji

Należy zarejestrować się poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY do 30 stycznia 2021 roku do godz. 23.59, a następnie wypełnić test kompetencji korzystając z udostępnionego w wiadomości zwrotnej linku. Test aktywny będzie do 31 stycznia 2021 roku do godz. 23.59.

Spośród wszystkich chętnych, którzy we wskazanym terminie wypełnią test kompetencji, wybranych zostanie 30 osób, które uzyskają największą liczbę punktów. Informację o ewentualnym zakwalifikowaniu się do drugiego etapu kandydaci otrzymają 2 lutego 2021 roku drogą mejlową.

Drugi etap rekrutacji

Zakwalifikowani do kolejnego etapu kandydaci otrzymają komunikat o zasadach przygotowania i przesłania wymaganego regulaminem rekrutacji do UMN eseju. Esej ten należy przesłać do 8 lutego 2021 do godz. 23.59 na adres .

Ogłoszenie wyników rekrutacji do UMN

Ogłoszenie wyników rekrutacji do Uniwersytetu Młodych Naukowców odbędzie się 12 lutego 2020 roku. Do udziału w projekcie zostaną zaproszeni autorzy 20 najlepszych nadesłanych prac. W odrębnym komunikacie uczniowie przyjęci do UMN zostaną poinformowani o procedurze i terminach wypełnienia dokumentacji projektowej.

Uroczysta inauguracja
I edycji Uniwersytetu Młodych Naukowców
odbędzie się 24 lutego 2021 roku o godz. 17.00 na platformie MS Teams.
Szczegółowy program inauguracji zostanie udostępniony w późniejszym terminie.

Serdecznie Państwa pozdrawiam!

Lidia Mięsowska

koordynatorka merytoryczna
Uniwersytetu Młodych Naukowców

Share on FacebookShare on Twitter+1Pin it on PinterestShare on LinkedInShare on MyspaceSubmit to StumbleUponShare on TumblrShare on WhatsAppDigg ThisAdd to Buffer Share