Miejski Klub im. Jana Kiepury w Sosnowcu

zaprasza na spektal

PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY
wg Siemiona Złotnikowa

w reżyserii Wioli Arlak, Tadeusza Chudeckiego

20 maja 2016, godz. 19.00
Sala Widowiskowo – Koncertowa MUZA
ul. Warszawska 2, Sosnowiec

scenografia: Izabela Rzepecka-Muś
kostiumy: Viola Śpiechowicz
obsada: Viola Arlak, Tadeusz Chudecki

Przyszedł mężczyzna do kobiety, czyli mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością. Wzruszająca komedia o miłości, poszukiwaniu zrozumienia i bliskości drugiego człowieka. Historia o potarganych życiem ludziach, których smutne i powszechne troski przemieniają się w namiętne uczucie. Miłość Niny i Wiktora jest dowodem na to, że życie bez ukochanej osoby jest jałowe i smutne. To sztuka o każdym z nas. Być może stanie się pomocna w rozwiązaniu naszych uczuciowych dylematów.

VIOLA ARLAK – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, przez dziewięć lat występowała z Teatrze im. S. Żeromskiego w Kielcach, gdzie zagrała trzydzieści głównych ról. Dzisiaj można ją podziwiać na deskach warszawskich teatrów.
Sześciokrotnie nagradzana uznaniem widzów w plebiscycie „Dzikie Róże”, największą popularność zyskała dzięki rolom w serialach M jak miłość, Ranczo oraz w filmach Dzień świra M. Koterskiego i Obywatel J. Stuhra.

TADEUSZ CHUDECKI – aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, znany również z programów dla dzieci. Wielką popularność przyniosła mu rola Henia w serialu M jak miłość. Jako podróżnik-pasjonat zwiedził przeszło 120 krajów i napisał trzy przewodniki: „Podróże na każdą kieszeń”, „Dalej w drogę” oraz „Historia jednej podróży – Azja”. Od niedawna realizuje autorski program dla TVP! pt. „Podróże z Chudeckim”.

Bilety:

Kat.A – 49,00 ZŁ
Kat.B – 35,00ZŁ

Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl

oraz w

kasie Energetycznego Centrum Kultury ul. Będzińska 65 od 14:00 – 20:00

kasie Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA ul. Warszawska 2 od 15:00 – 20:00


Share on FacebookShare on Twitter+1Pin it on PinterestShare on LinkedInShare on MyspaceSubmit to StumbleUponShare on TumblrShare on WhatsAppDigg ThisAdd to Buffer Share