CK Agora we Wrocławiu zaprasza

PROJEKT VOLODIA

TO MĘSKI ŚWIAT

KONCERT PROMUJĄCY NOWĄ PŁYTĘ

12 marca 2013r., godz. 19.00
Bilety: 8 zł / sprzedaż od 13 lutego: TicketPro, Empik, MediaMarkt, Saturn
CK AGORA – od 19 lutego  (w godz.10.00-16.00) oraz przed koncertem

Po pozytywnym przyjęciu przez publiczność i krytyków muzycznych, wydanej w 2011 r. pierwszej płyty zespołu Projekt Volodia pt. „Piosenki W. Wysockiego” oraz sukcesach na koncertach w całym kraju, muzycy przygotowali nowy materiał na kolejny album „To męski świat”, nagrany w studiu CK AGORA. Nowy program to aranżacje utworów m.in. L. Cohena, T. Waitsa oraz własne kompozycje do twórczości A. Bursy i W. Broniewskiego. Nie zabraknie również  kompozycji W. Wysockiego oraz rosyjskich utworów błatnych (więziennych) tłumaczonych specjalnie dla zespołu przez poetę, pieśniarza, reżysera i tłumacza Romana Kołakowskiego.

Tajemnica wyjątkowości zespołu tkwi w urozmaiconym instrumentarium, interesujących aranżacjach oraz, a może przede wszystkim – w samych muzykach tworzących zespół Projekt Volodia, wywodzących się z różnych  korzeni muzycznych (rock, flamenco, jazz tradycyjny, poezja śpiewana).

___

źródło: www.ckagora.pl

Share on FacebookShare on Twitter+1Pin it on PinterestShare on LinkedInShare on MyspaceSubmit to StumbleUponShare on TumblrShare on WhatsAppDigg ThisAdd to Buffer Share