Kochani Ruletkowicze!

Dzięki uprzejmości jednej z naszych Koleżanek, studentki V roku – Michaliny Niedworok – mogliśmy podróżować razem z nią. Na jej autorskim blogu znajdziecie wiele ciekawych informacji, obejrzycie fascynujące zdjęcia i przekonacie się, jak wygląda studiowanie za granicą. W semestrze letnim 2010/2011 Michalina przebywała w Instytucie Puszkina w Moskwie. Wszyscy, którzy zastanawiają się nad wyjazdem, powinni koniecznie zajrzeć na bloga. A jeśli myślicie o programie Erasmus i wyjazdach w inne części świata, nie tylko do Rosji, też znajdziecie coś dla siebie. W archiwum wiele wspomnień z łotewskiego Daugavpils. Serdecznie zapraszamy! Lektura obowiązkowa :)

Mój mały świat